Moliūgų skonio Margarita

Moliūgų skonio Margarita

moliugu-margarita

Amerikoniškas šiuolaikinis kokteilis švenčiantiems Helovyną. Amerikiečiai mėgsta moliūgus ir margaritas, todėl moliūgų pyragui skirtus prieskonius ( Pumpkin spice) deda net į kavą.Kas gi tie moliūgų pyrago prieskoniai? Nagi maltų gvazdikėlių, imbiero, cinamono ir muškato riešuto mišinys. Mes į juos dar mėgstame pridėti maltų baltųjų pipirų.

Šį rudenišką kokteilį paruošite visiškai nesunkiai. Tačiau reikės šiek tiek pasistengti.

Išeiga

4 porcijos

Produktai

4 porcijoms šio koktelio paruošti jums prireiks

1 skardinės moliūgų tyrės ( vietoje jos galite imti kokį 1/4 dalį moliūgo ir supjaustyti jį didokais gabalais. Po to dėti šiuos gabalus į elektrinę trintuvę ir sutrinti iki košelės).
1/2 puodelio (125 g rudojo cukraus)
2 puodelių vandens
1/2 laimo sulčių
60 ml tekilos
60 ml moliūgų sirupo ( drąsiai galite keisti paprastu cukraus sirupu, tik teks pridėti moliūgų prieskonių- gvazdikėlių, kvapiųjų pipirų, muškato riešuto ir cinamono- visi turi būti malti ir visi po žiupsnelį)
15 ml apelsinų likerio
Daug ledukų

Kaip ruošti šį kokteilį?

Pirmiausia paruošiamas sirupas.

Giliame puodelyje ar gilioje keptuvėje išmaišyti 1 skardinėlę arba 1 puodelį trintų moliūgų, cukrų ir 2 puodelius vandens. Išmaišyti ir pakaitinti 15 minučių. Nukelti nuo ugnies, leisti pravėsti ir nukošti.  Jei neturite moliūgų sirupo- į moliūgą suberti gvazdikėlius, cinamoną, kvepiančiuosius pipirus ir muškato riešutą ( maltų ir po žiupsnelį- skonį reguliuokitės patys).

Į nukošto moliūgo sultis supilti 1/2 laimo sultis, 60 ml moliūgo sirupo, 15 ml apelsinų sirupo ir viską supilti į ledukų pripildytą šeikerį. Gerai išplakite ir išpilstykite į taures. Kad kokteilis būtų kaip tikra Margarita-  sudrėkintus kokteilio taurės kraštus prieš pilant gėrimą pasukiokite stambios druskos kruopelytėse.

Linksminkitės atsakingai.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *